Novinky

"DOBRÉ JÍDLO, DOBRÉ PITÍ, PRODLUŽUJE ŽIVOBYTÍ!"

Novinky

Sobotní menu!

Nyní k nám můžete zavítat i na sobotní raut od 11:00 do 14:00. České speciality, Indická kuchyně, či Thajské oblíbené pokrmy.

ČTĚTE DÁL »

Půjčovna GoodBoys

Rozšiřujeme naše služby! Nově můžete využít naši novou PŮJČOVNU CATERING VYBAVENÍ. Stačí navštívit náš E-SHOP, kde si objednáte, co potřebujete a následně si vybavení vyzvednete

ČTĚTE DÁL »

Sladká tečka

Každý čtvrtek pro Vás připravujeme sladkou tečku po obědě v podobě dezertu, např. Švestkový koláček přelitý horkou čokoládou.

ČTĚTE DÁL »

Představení Ayurvédy

Ayurvéda je považována za nejstarší systém medicíny na světě, dnes také za základní lékařský systém v Indii a dalších zemích jižní Asie.

ČTĚTE DÁL »

„Pro naše věrné zákazníky je připravena věrnostní karta se kterou vychází 7% sleva na každý zakoupený oběd.“

HOSTINEC U RYBNÍKA

NAŠE NABÍDKA

ZAOPATŘÍME VŠE PRO...

POLEDNÍ MENU

Výdej obědů každý pracovní den od 10:30 do 13:00. Rozvoz denního menu od 10:00 do 12:00. Čerstvé jídlo z naší kuchyně do práce i domů až k vám na stůl. Rozvoz si zajišťujeme sami našimi firemními vozy. Jídla jsou balena v miskách uzavřených zatavovací fólií.

FIREMNÍ STRAVOVÁNÍ

Zajišťujeme dovoz jídel přímo do vaší provozovny, ale také můžeme kompletně zajistit chod vaší výdejny. Jídelní lístek je složen ze čtyř druhů hlavních jídel, polévky a nápoje. Naše nabídka se skládá z těchto pokrmů: česká kuchyně, zahraniční kuchyně, zeleninová jídla, moučníková jídla, minutková kuchyně. - V případě zájmu se obraťte na našeho provozního v uvedených kontaktech.

PROSTORY RESTAURACE

Nabízíme prostory restaurace k pořádání rodinných oslav, večírků a jiných firemních i společenských akcí. Zajištění rautů stanicemi – servírováním či výrobou přímo před hostem. Nechybí teplý i studený bufet a nápojový bar. Poskytujeme obsluhující personál a kompletní technické zajištění. V případě zájmu se obraťte na našeho provozního v uvedených kontaktech.

GOODBOYS CATERING

Zajišťujeme kompletní cateringové služby. Specializujeme se na svatby, rauty, firemní akce, oslavy i coffee breaky. Náš tým tvoří přátelé a tak, když si nás pozvete přijede parta přátel, které spojuje vášeň k jídlu, okořeněná zkušeností. Zakládáme si na špičkovém servisu. Naše filozofie je pracovat s kvalitními surovinami. Spolehněte se na nás při pořádání Vaší významné události.

Půjčovna goodboys

Půjčujeme vybavení pro catering a kompletní gastronomický inventář. V případě speciálních požadavků např. vybavení, kterým nedisponuje přímo naše firma se nebráníme možnosti zajištění, jelikož spolupracujeme s dalšími partnery z různých oblastí a odvětví.

KAETS hostesky

Událostní personál a propagační agentura Kaets byla založena se zájmem poskytnout neobyčejný personál v širokém rozsahu přepychových událostí. Hostesky, cocktail číšnice, barmanky, propagující modelky a další služby. Náš tým přivede profesionalitu, talent a krásu kdekoli je potřeba. Soukromé party, firemní večírky, hudební festivaly, koncerty, důležitá zahájení, veletrhy, ...

Novinky

11

ČLENNÝ TÝM, KTERÝ SE O VÁS DOKONALE POSTARÁ!

300

OBSLOUŽENÝCH HOSTŮ KAŽDÝ DEN.

OIUFKV1-Prevedeny-03.png

250

OBĚDŮ ROZVEZEME KAŽDÝ DEN.

OIUFKV1-Prevedeny-04.png

HOSTINEC U RYBNÍKA

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

KANTÝNA

Co na očích, to na jazyku. Vyberte si jídlo, které nejen skvěle chutná, ale taky parádně vypadá.

KVALITNÍ SUROVINY

Připravujeme vám jídla z takových surovin, ze kterých vaříme sami pro sebe. Za kvalitu ručíme. CHUTNÉ A ČERSTVÉ!

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ

Gurmánský zážitek je o surovinách, kuchařském umění a také jedinečnosti místa. Vše u nás najdete.

BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Když se sejdou nadšenci a kuchaři se zkušenostmi, vychází z toho profesionalita okořeněná radostí.

HOSTINEC U RYBNÍKA

KDO JSME?

Tým Hostince U Rybníka

Už na začátku jsme věděli, že být ve svým, je pro nás nejlepší. Chtěli jsme místo, do kterého zainvestujeme nejenom čas a peníze, ale taky kus sebe. Podařilo se nám koupit sice hodně zanedbanou, ale za to krásnou nemovitost na parádním místě, v průmyslové zóně.

Začali jsme s restaurací, ale plánujeme dál. Chystáme se na budování penzionu s letní zahrádkou, venkovním barem a grily. Tvoříme místo, kde vám naservírujeme pokrmy z nejlepších surovin a kde je radost se setkávat.

Za zmínku stojí také zrekonstruovaná provozovna, kde vám profesionální kuchaři s mnohaletou praxí připravují jídla na technologicky vyspělém zařízení. Výrobní a skladové prostory s rekuperací vzduchu jsou kvalitním zázemím, kde vaříme pro návštěvníky restaurace i pro rozvoz do firem.

HOSTINEC U RYBNÍKA

+420 604 162 448

PÁVOVSKÁ 3107/21, 586 01 Jihlava – Bedřichov

Otevírací doba:

Pondělí – Pátek    10:30 – 13:00

Sobota    11:00 – 14:00

Neděle a svátky – ZAVŘENO

MAPA PARKOVACÍCH MÍST

GDPR – Ochrana osobních údajů